Dzięki własnym biurom, przedstawicielom i stacjom serwisowym na całym świecie oraz reputacji wysokiej jakości sprzętu dla przemysłu spożywczego, grupa BAADER jest jednym z najsilniejszych i najbardziej innowacyjnych partnerów biznesowych na światowym rynku przetwórstwa spożywczego.

Produkty

 SEPARATORY  MIĘKKIE

BAADER opracował unikalną i sprawdzoną na całym świecie metodę oddzielania miękkich i stałych komponentów dla szerokiego zakresu zastosowań:

  • - Separowanie elementów miękkich   mięsa czerwonego, drobiu i ryb
  • - Produkcja puree i soków z owoców i warzyw
  • - opróżnianie opakowań- wypakowywanie
  • - opróżnianie opakowań- wypakowywanie

Za pomocą tej metody można uszlachetnić różne surowce.

Taśma ściskająca podaje produkt do perforowanego bębna i dociska miękkie elementy przez otwory w bębnie. Elementy stałe pozostają na zewnątrz bębna. Na stosunek wydajności do jakości można wpływać poprzez regulację rolki dociskowej.

BAADER gwarantuje najwyższą wydajność produktu o najwyższej jakości.

Program BAADER Soft Separatory jest dostępny w pięciu modelach, każdy z różnymi opcjami odpowiednimi do różnych zastosowań i wydajności.

BAADER 600 – BAADER 601 – BAADER604 – BAADER 605- BAADER  607

Wartości wydajności różnią się bardzo w zależności od wielkości otworu w bębnie perforowanym, rodzaju podawania, produktu i jego obróbki wstępnej (np. stopień rozdrobnienia wstępnego), temperatury podawania, wybranego ciśnienia itd. Wartości dla każdego zastosowania muszą być ustalane indywidualnie pomiędzy klientem maszyny a dostawcą.

Strona producenta