Walowsky Kraków

Misja i Wartości

Partnerstwo w Biznesie

Działając od lat w branży mięsnej i spożywczej zdajemy sobie sprawę jak jest ważny jest balans pomiędzy życiem osobisty i pracą. Tylko wtedy jesteśmy w stanie sprawić, że relacje z naszymi klientami nie będą pozostawać jedynie na płaszczyźnie sprzedawca-klient. Chcemy i mamy nadzieję, być dla Państwa Partnerem w biznesie. Żeby to jednak było możliwe potrzebne jest osobiste zaangażowanie i pasja zawodową.
Jesteśmy przekonani, że z takim ludźmi pracujemy.

Zaangażowanie naszych pracowników, ich wspólny wysiłek w utrzymaniu najwyższych standardów obsługi, ich kreatywność w rozwiązywaniu codziennych problemów sprawia, że czujemy się partnerem sukcesu naszych Klientów.

Jako partner wiodących światowych marek, gwarantujemy komfort współpracy z pewnym i stabilnym dostawcą zapewniając profesjonalne doradztwo technologiczne oraz pomoc na każdym etapie projektu.

Firma  Walowsky International Machinenhandel Kraków sp. z o.o.  jest obecna na rynku usług w zakresie przetwórstwa mięsnego od 1990 roku. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w dostawie maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego, między innymi takich jak nadziewarki, kutry, klipsownice, nastrzykiwarki i inne. W całej historii firmy współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami tych urządzeń jak Tipper Tie Alpina, Tipper Tie Technopack, Vetec Anlagenbau, Maja, Dorit, Gunther, Mainca, Fomaco, Variovac, Baader, Handtmann, Wiberg

Długoletnia obecność w branży i zdobyte doświadczenie sprawiają, że przedstawiciele firmy Walowsky International, oprócz oferowania maszyn i urządzeń, są w stanie kompletnie doradzić potencjalnemu klientowi w wyborze rozwiązań sprzętowych najlepiej dostosowanych do specyfiki jego zakładu.

Firma, realizując koncepcję trwałej obecności na rynku, w miarę rozszerzenia się palety oferowanych maszyn i urządzeń, nieustannie rozwija i doskonali świadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W związku z tym w strategii działania firmy wiele uwagi poświęca się doskonaleniu zawodowemu pracowników serwisu, którzy systematycznie podnoszą i uzupełniają swoje kwalifikacje w ramach kursów i szkoleń organizowanych przez producentów, uzyskując przy tym stosowne certyfikaty i autoryzacje. Ważnym elementem składowym serwisu jest zasobny magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn i urządzeń, pozwalających natychmiastowo realizować potrzeby Klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, już w 1995 roku firma Walowsky International utworzyła dział sprzedaży przypraw firmy Wiberg oraz dodatków technologicznych do produkcji wędlin, oferując także w tym zakresie szeroką paletę sprawdzonych artykułów.

Dystrybucja wspomagana jest doradztwem technologicznym, świadczonym przez naszych technologów, posiadających odpowiednią wiedzę fachową i długoletnie doświadczenie.

Wieloletnia obecność na rynku, bogata oferta maszyn i urządzeń oraz sprawny serwis
o wysokich kwalifikacjach i doradztwo technologiczne sprawiają, że firma Walowsky International Kraków Sp. z. o.o. jest solidnym, uczciwym i niezawodnym partnerem dla wymagających Klientów z branży przetwórstwa mięsnego.

Obecnie jesteśmy przedstawicielem marek: